Ubytování v Jindřichově Hradci

Nechte se kolébat na vlnách odpočinku a pohody. Nabízíme ubytování v rodinném dvouhvězdičkovém penzionu v klidné části města Jindřichův Hradec. Pobyt u nás je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak k přenocování na služebních cestách na Jindřichohradecku.

Celý penzion je možné rezervovat i pro menší firemní akce, kde nebudete rušeni jinými hosty. Připravíme Vám společenskou místnost - dataprojektor, flipchart - zajistíme občerstvení. Celková kapacita je 9- 12 lůžek.

Pro vaše ubytování jsou připraveny 1 - 4 lůžkové útulně zařízené pokoje,  každý má vlastní sprchu a WC, chladničku včetně minibaru, rychlovarnou konvicí, televizi a WiFi připojení k internetu.

Jistě u nás oceníte příjemné rodinné prostředí, klid a rovněž dobré výchozí místo pro aktivní dovolenou. Jedinečnou atmosféru vám navodí posezení na zahradě nebo na venkovní terase, kde si hosté můžou grilovat oblíbené speciality a k tomu popíjet točené pivo. Rádi vám poradíme jak se dá prožít ideální dovolená na jindřichohradecku a pomůžeme vybrat kulturní, turistické, či kulinářské zážitky.

Parkoviště je přímo před penzionem. Cyklisté jsou u nás vítání. Nabízíme bezpečné uschování jízdních kol a drobný servis.


Penzion je certifikován pro rok 2021-2025 dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení - Asociace hotelů a restauraci ČR.